BAVLNĚNÉ ROUŠKY JSOU SKLADEM !!

Náš příběh

Začalo to v roce 2015 na podzim, kdy jsem na Facebooku založila stránky Bronimi – šité s láskou, zaměřenou na zakázkovou výrobu. Chtěla jsem šít všechno, co mě napadlo, protože vše jde ušít, když se ví jak na to!

Plná nadějí, že budu mít spoustu práce a možná i peněz, se nenaplňovala tak rychle, jak jsem si přestavovala. Když se přehoupl rok 2016, začala jsem uvažovat, že budu muset do zaměstnání! Nechat se zaměstnat! To byl pro mě hrozivý scénář po téměř 17ti letech práce v pojišťovnictví. Byla jsem do té doby na volné noze. Jak se začlením mezi kolektiv, já introvert?!

Vzápětí však přišel nápad! Ušij sety do postýlky, z látek, které ti zbyly a uvidíme, co se bude dít. A dělo se, a jsem za to všem maminkám i babičkám velmi vděčná. Ony všechny totiž začaly utvářet Bronimi - šité s láskou.

A já stříhala, šila,sepisovala objednávky, vymýšlela barevné kombinace i s maminkami….bylo tolik práce, že jsem šila i 16 hodin denně !! UF !!

Byl to rok plný změn, stresu, málo spánku. A víte co? Stálo to za to!! Měla jsem sen a ten se naplňoval. Ráda na to vzpomínám a vím, že bych to nechtěla jinak. Nikdy bych nevěřila, že se dá vybudovat něco od nuly.

Můj tým švadlenek se postupně rozrostl. Jsme čtyři. Šijeme s láskou, možná pro někoho klišé. My však víme, že bez lásky k šití, se tato práce dělat nedá. Klademe důraz na pečlivost a preciznost.

Výroba se rozrůstala a bylo načase vše zaštítit. Proto jsem 9.9. 2016, založila firmu s názvem Bronimi s.r.o..

Jsme malá česká firma, která si získává své místo na českém i zahraničním trhu a nyní otevírám eshop, na kterém budete moci nakoupit nejen soupravy do postýlek, ale i další praktické věci, které budete při péči o miminko i starší děti potřebovat.

Každá z vás můžete mít svůj vlastní originální set do postýlky. Výrobky si můžete vybrat a barevně poskládat dle sebe.

Postupně bude eshop doplněn dalšími výrobky.

Přejeme příjemný nákup. Pokud si nevíte rady, neváhejte mě kontaktovat, ráda poradím.

Broňa